זיווד לרכב - מערכת אחסון לרכבי שרות מסחריים
מערכת זיווד לרכב הדפסה

אחסון במכוניות שירות – כל מה שצריך לדעת על זיווד לרכב שרות\מסחרי

 הינכם בעלי רכב שירות ואתם מעוניינים לאחסן בו דברים? עכשיו אתם יכולים. אחסון במכוניות שירות הפכה מזמן לתופעה שכיחה ופרקטית בארצנו וכעת ניתנת לכם האפשרות לאחסן ברכבכם מה שתחפצו.

מערכת "זיווד לרכב" יחד עם פתרונות אחסון מאפשרים לכם ליהנות מניצול מקסימאלי של נפח האחסון ברכב לכל סוגי הרכבים המסחריים. מערכת זיווד לרכב מאפשרת לכם ליהנות מתאים בהם תוכלו להכניס סולמות, כונניות קטנות וכדומה.

כיום ניתן למצוא מערכת זיווד לרכב אשר מצליחה להתגבר על מגבלות עצמיות של הרכב כמו: גובה, רוחב הרכב, בתי גלגל וכדומה. על ידי יחידות זיווד איכותיות וקלות להרכבה תוכלו לאחסן ברכבכם כל אשר תרצו ובקלות.

אחסון ברכבים מסחריים

העבודה שלכם דורשת מכם אחסון מסוג אחסון במכוניות שירות אך אינכם יודעים כיצד לעשות זאת? ובכן, אחסון במכוניות שירות ניתן כיום לעשות עם החברות המתקדמות והמקצועיות בעולם. אחסון ברכבים מסחריים דורש מערכות אחסון חדשניות, מערכות הגנה לכל סוגי הרכבים ומגוון של אביזרים משלימים לזיווד הרכב.

בכדי ליהנות מאחסון מסוג אחסון ברכבים מסחריים בצורה הטובה ביותר יש לפנות לחברות אשר מציעות טכנולוגיות חדשות. כיום ניתן ליהנות מאחסון כמו אחסון במכוניות שירות על ידי אחסון במבני פלדה בתהליך של אלקטרוסטטי עם גימור חלק, קורת אלומיניום חדשנית שמתאימה לעגינת יחידות אחסון הרכב, רכיבים בטיחותיים אשר סופגים רעשים בין חלקי המתכת ועוד.

כאמור, אחסון ברכבי שרות מסחריים כוללים בתוכם גם טכנולוגיות כמו התקנתם של ידיות מפלסטיק ארגונומיות שמותאמות לדלתות הרכב ולמגירות וניתן לנעול אותם לפי הנדרש, רכיבי מערכת שמותאמים על פי העומסים אותם הם צריכים לסחוב, מגירות עם מסילות לאחסון מסוג אחסון במכוניות שירות ובהם יש מעצור בטיחות בסגירה ובפתיחה ופטנטים נהדרים נוספים.

עוברים עם ציוד רב ברבכם ממקום למקום ורוצים לשמור שציוד זה לא ייהרס?

חוששים שכובד הציוד לא מתאים למערכות האחסון שיש ברבכם?

כיום ניתן למצוא חברות רבות שמספקות שירותי אחסון במכוניות שירות ומעניקות טכנולוגיות חדשניות ובטיחותיות על מנת שתוכלו להעביר את ציודכם בצורה מסודרת ובטיחותית ולנצל את המקום ברכב בצורה מקסימאלית.

 

חיפוש מהיר

הצטרפו אלינו

פורטל מדפים בפייסבוק

 

מי מחובר

יש לנו 1 אורח מחוברים