מערכות אחסון מודולריות - פורטל מדפים
הצעת מחיר
מערכות אחסון מודולריות הדפסה
מערכת אחסנה מודולרית

סוגי מערכות אחסון מודולריות הנפוצים הם: מגירות, מדפים, תאי אחסון, ארונות, ארגזים ואף שולחנות ומחסנים. פתרונות האחסון משתנים בהתאם לסוג הלקוח -לקוח תעשייתי, מוסדי או פרטי. כל סוג של פתרון קיים גם במבנה מדולרי ומחומרים שונים.

מערכות אחסון מודולריות פופולאריים:

המדפים המודולריים מהווים את אחד מפתרונות האחסון היותר מבוקשים ולא בשל העובדה שקל לנייד אותם ממקום למקום ולהתאימם לשטחים בגדלים שונים. המדפים המודולריים מגיעים במתכת או כרום- ניקל כאשר יתרונם הגדול הוא בפירוק והרכבה הפשוטים יחסית והם גם אינם מצריכים מיומנות מיוחדת.

מערכות אחסון מודולריות זמניים או קבועים?
הפתרון לדילמה זאת נמצא במדויק במילים אחסון מודלרי שכשמו כן הוא אינו קבוע ועם זאת מספיק חזק ועמיד כמו כל אחסון קבוע אחר. דרך האחסון המודולרי, המדפים המודולריים, אפשר למצוא מערכות אחסון מודולריות קבועים גם למצבים זמניים.

מודולריות ועיצוב:
מודולריות מאפשרת שינויים כמעט בכל מובן.יש מערכת מגירות מדולריות, מערכות מדפים מודולרים וכולם מאפשרים שינוי הן בגובה והן ברוחב אבל הדגש היום הוא לא רק בפרקטיות פתרון האחסון אלא גם בעיצוב. חברות המספקות מערכות אחסון מודולריות ומדולרים מביאות עיצובים מיוחדים שהופכים את האחסון המודלרי למעוצב ומרשים הן ביכולת האחסון והן במראה הכולל.

אז אם אתם עוד מתלבטים בחיפוש אחר מערכות אחסון מודולריות המתאימים לכם, לבית, למשרד, לגינה או אפילו למפעל, הגעתם אל המקום הנכון!

באתר תמצאו מידע איכותי ומקיף אודות מערכות אחסון מודולריות הקיימות, המלצות, השגות ופרטי קשר של עשרות ספקים מקצועיים!
אז לא צריך עוד לחכות, מהרו להירשם ולגלות, את המחירים הטובים ביותר, והמידע הזמין ביותר!

 

חיפוש מהיר

הצטרפו אלינו

פורטל מדפים בפייסבוק

 

מי מחובר

יש לנו 4 אורחים מחוברים