מדפי מתכת - מדפי ברזל, מדפים ממתכת
הצעת מחיר
מדפי מתכת הדפסה

מדפים ממתכת מתאימים למשקלים שונים: משקל כבד, בינוני וקל. קיימים מדפי מתכת לתעשייה, לסקטור המוסדי והפרטי.

מדף מתכת מגיע  לרוב בהרכבה מודולרית וניתן להזמינם לפי הגובה, האורך והרוחב הרצויים. מדפי מתכת משמשים כפתרון אחסון יעיל וזול, על גבי המדפים המודולרים ניתן גם להניח מגירות שאף הן מודולריות הניתנות להחלפה ושינוי בהתאם לצרכים המשתנים. המדפים טובים לשימוש ם זמני או קבוע שכן קל מאוד להרכיב ולפרקם לפי הצורך.

חוזק ועמידות מדפים מברזל\מתכת

מדפים מברזל או מדפי מתכת הינם חזקים מאוד ועמידים בפני כמעט כל משקל או מזג אוויר. המדפים עשויים ממתכת העמידה בפני חלודה וקל ופשוט לנקותם. הבלאי של מדפי המתכת נמוך יחסית והם יכולים לשמש את הלקוח לתקופה ארוכה.

מדפי מתכת מודולרים – צבעים והרכבה

מדפים ממתכת הסטנדרטים מגיעים בצבע המקורי של המתכת – גוון אפרפר אך כמובן ניתן להזמינם בכל צבע לפי טעמו האישי וצרכיו של הלקוח.

מדפי המתכת המודולרים מורכבים באמצעות פינים קטנים לתוך העמודים וניתן לכווננם בהתאם לרוחב וגובה המוצר. גם העמודים עצמם מודולרים כך שאם צריך לעשות שינוי הן בכמות המדפים והן בגובהם זה ניתן בכל עת ובקלות. (עוד על: מדפים מודולריים)

איפה רוכשים מדפי מתכת?

מדפי מתכת ניתנים לרכישה בחנויות עשה זאת בעצמך ובחנויות המציעות מגוון של פתרונות אחסון כאשר את מרבית המדפים ניתן להזמין דרך האינטרנט ושם גם ניתן לצפות בתמונות של המוצר. מדפי מתכת מאפשרים אחסון זול ומיידי הניתן להתאמה לפי גודל ושטח החלל. המחיר של מדפים המתכת נמוך יחסית בהשוואה לשאר פתרונות האחסון האחרים, שכן זה מהווה פתרון מודולארי.

המחיר נקבע בהתאם לכמות הנדרשת, באם המדובר במדפי מתכת למוצרים כבדי משקל או לא ובהתאם לגודלם של המדפים.

לא צריך עוד לחפש במנועי החיפוש! בחירת מדפי מתכת דורשת הכוונה מקצועית, המגובה בניסיון ובמקצועיות של אנשי המקצוע. אצלנו בפורטל מדפים, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש אודות מדפים  עשויים מחומרי מתכת וברזל, וכן ליצור קשר ישיר עם עשרות חברות וספקים מקצועיים המתמחים בתחום מדפי המתכת.

 

חיפוש מהיר

הצטרפו אלינו

פורטל מדפים בפייסבוק

 

מי מחובר

יש לנו 2 אורחים מחוברים